Jak probíhá montáž

a) Celou přestavbu na LPG je nutné provést v našem specializovaném servisu. Proto je třeba automobil přivézt anebo domluvit jeho osobní vyzvednutí v místě Vašeho bydliště. Následně automobil zvedneme na heveru a provedeme základní diagnostiku vozidla, zdali funguje
především z mechanické a spalovací části. Dalším krokem je výběr nádrže, typu tankování, umístění přepínače paliva, značky dílů, návrh celé přestavby a započetí montážních prací. V tomto případě začínáme od zadní části soustavy, tedy POSTUP MONTÁŽE JE NÁSLEDUJÍCÍ:

Umístění nádrže, tankovacího přívodu+ plynové a elektrické vedení do motorového prostoru. S tím navazujeme na montáž plynových komponentů (reduktor, elektroventil, filtr, vstřikovače, trysky, multiventil, palivoměr+přepínač) a řídící jednotky.
Po zapojení elektroinstalace proběhne začištění a ochrana všech kabelů a hadic.
Zde ovšem celý proces nekončí. Vozidlo natankujeme LPG a připojíme k počítači kde je tento krok zaměřen na základní nastavení systému. V dalším postupu kalibrujeme plynovou soustavu, přičemž proces opakujeme také během zkušební jízdy. Na závěr už jen finální kontrola parametrů a bohatosti směsí.

b) Po úspěšné instalaci následuje předání vozidla + záruční knížky, dokumentů a přílohy k velkému TP. Každého zákazníka čeká před první jízdou krátké proškolení o funkci a ovládání systému.

c) Během celého procesu dbáme nejen na funkčnost, ale také bezpečnost, kvalitu a vzhled celého zpracování. Jedním z důvodů je usnadnění případného budoucího servisu nejen v naší firmě, ale kterékoliv jiné.

Jak dlouho trvá?

Montáž trvá standartně 1-4 dny podle zvoleného typu přestavbové sady a počtu válců motoru.

Kolik stojí?

Nabízíme montáže již od 19 900 Kč. Cena záleží na konkrétním modelu auta a zvolené přestavbové sadě. Podívejte se na detailní ceník a vyberte si přestavbu vhodnou pro Vaše auto.

Kde montujeme?

Montáže provádíme v Praze na Chodově, ale není problém zajistit vyzvednutí vozidla přímo u Vás.

Naše poslední práce

Dodge Ram Hemi

Renault Kangoo

Škoda Fabia 1.4 16V

Subaru Outback

Renault Thalia

Renault Scenic

Nissan Almera 1.8 16V

Jaguar XJ 4.0 V8

Dacia Dokker 1.2 16V

Škoda Octavia 2.0 TFSI

Škoda Octavia II. 1.6MPi

Škoda Octavia 1.8T 4×4

Zaujali jsme Vás? Zašlete nám nezávaznou poptávku!