Přestavby na LPG

 

Zvažujete přestavbu na LPG? V Automotokout provádíme profesionální montáže LPG a naším klientům tak poskytujeme maximální péči a servis s důrazem na funkčnost, bezpečnost a kvalitu přestavby!

Automobil k nám dovezete na Prahu 4 – Chodov a nebo ho po předchozí domluvě osobně vyzvedneme v místě Vašeho bydliště. Naše dílna disponuje všemi moderními technickými zařízeními včetně nového heveru a moderní diagnostiky, což společně s našimi zkušenostmi zaručuje profesionálně odvedenou práci.

Přestavba na LPG standardně trvá 1-4 dny podle zvoleného typu přestavbové sady a počtu válců motoru. Společně s přestavbou na LPG Vám provedeme za příznivou cenu přípravu pro STK a emise.

Chcete-li jezdit ekologicky, levně a šetřit motor vašeho vozu, tak je pro Vás přestavba na LPG jasnou volbou, které nebudete litovat a my Vám k ní rádi pomůžeme!

 

Ceník LPG montážíKontaktujte nás

 

 

Proč zvolit LPG?

Úspora peněz

Úspor financí při provozu na LPG je v rozpětí 40-50%. Samozřejmě s ohledem na současné ceny paliv.

Dostupnost paliva

Jedná se v současné době o nejdostupnější alternativní palivo na trhu, které nabízí po celé ČR více než 700 čerpacích stanic.

Návratnost

Investice s průměrnou návratností již po 1 roce užívání. V praxi to představuje cca 20 000 ujetých kilometrů.

Úspora na daních

Podnikatelé a firmy, kteří ve vozidlech používají palivo LPG/CNG jsou osvobozeni od silniční daně.

Jak probíhá přestavba na LPG?

Celou přestavbu na LPG je nutné provést v našem specializovaném servisu. Proto je třeba automobil přivézt anebo domluvit jeho osobní vyzvednutí v místě Vašeho bydliště.

  1. Jako první automobil zvedneme na heveru a provedeme základní diagnostiku vozidla, zdali funguje především z mechanické a spalovací části. Dalším krokem je výběr nádrže, typu tankování, umístění přepínače paliva, značky dílů, návrh celé přestavby na LPG a započetí montážních prací. V tomto případě začínáme od zadní části soustavy.
  2. Pokračujeme umístěním nádrže, tankovacího přívodu, plynového a elektrického vedení do motorového prostoru. S tím navazujeme na montáž plynových komponentů (reduktor, elektroventil, filtr, vstřikovače, trysky, multiventil, palivoměr+přepínač a řídící jednotky).
  3. Po zapojení elektroinstalace proběhne začištění a ochrana všech kabelů a hadic. Zde ovšem celý proces nekončí. Vozidlo natankujeme LPG a připojíme k počítači kde je tento krok zaměřen na základní nastavení systému.
  4. V dalším postupu kalibrujeme plynovou soustavu, přičemž proces opakujeme také během zkušební jízdy. Na závěr už jen finální kontrola parametrů a bohatosti směsí.
  5. Po úspěšné instalaci následuje předání vozidla + záruční knížky, dokumentů a přílohy k velkému TP. Každého zákazníka čeká před první jízdou krátké proškolení o funkci a ovládání systému.

Během celého procesu montáže LPG dbáme nejen na funkčnost, ale také bezpečnost, kvalitu a vzhled celého zpracování. Jedním z důvodů je usnadnění případného budoucího servisu nejen v naší firmě, ale kterékoliv jiné.

 

VÍCE O PŘESTAVBÁCH NA LPG:

 

 

Přestavby na LPG Praha

Veškeré přestavby, montáže a servis LPG provádíme v našem servisu na Praze 4 – Chodov. Zde nás naleznete v hlídaném a zabezpečeném areálu poliklinky Litochleby, nedaleko MHD Autobusu 125 + 165 a stanice metra Chodov.

 

 

Zaujali jsme Vás? Zašlete nám nezávaznou poptávku!