Již 15 let přestaveb a revizí LPG!

Naše zkušenosti

Zde Vám přinášíme přehled několika vybraných vozidel, které úspěšně prošly přestavbou na LPG a další alternativní pohony automobilu (CNG, E85).

Již 15 let Vám přinášíme kvalitní a profesionální přestavby a revize LPG, což mohou potvrdit i klienti, kteří prošli naším servisem!  Jejich reference na naše montáže LPG a další si můžete přečíst níž.

Věříme, že kvalitně odvedená práce přináší užiteka jak naším zákazníkům, tak i nám samotnám ve formě pozitivních referencí a doporučení pro motnáž LPG a dalších alternativních pohonů.

 

Ceník LPG montážíKontaktujte nás

Roků
Přestaveb
Spokojených klientů
Dodavatelé
Eurogas
Solaris
AGC
DT Gas
Zavoli
OMVL
Stefanelli
Koltec
Vialle
LPGTECH
EuropeGAS
Lovtec
Názory zákazníků
Chlapům z A.M.K. musím poděkovat za skutečně skvělou práci. Vzhledem k tomu, že jezdím téměř denně, znamená pro mě přestavba na LPG do budoucna slušnou úsporu peněz. Jako automobilový nadšenec jsem se nechtěl vzdát auta s pořádným zvukem a výkonem. Prozatím tedy spokojenost maximální, uvidíme do budoucna.
Porsche
Porsche Caynne V8
Manažer autodopravy
Zatím mám najeto s LPG kolem 5000km. Jestli se spotřeba bude držet, tak mám do roky vystaráno. Samozřejmě za to vděčím AutoMotoKoutu, který celou přestavbu provedl z mého pohledu za pouhé 3 dny opravdu kvalitně tak jak jsme se na začátku domluvili. Ostatním můžu doporučit.
Suzuki
Suzuki SX4 1.6 4x4
Sportovec v důchodu
U Automotokoutu jsem si nechal udělat přestavbu na palivo E85, po roce a půl užívání jsem zaskočil na rychlou kontrolu systému, jestli je vše v pořádku a musím konstatovat - paráda! Celá přestavba se mi zaplatila po ani né 1 roku ježdění, což znamenalo nějakých 19000km na cestách. U příštího vozidla neváhám a jdu do toho znovu.
Volkswagen
Volkswagen Passat 2.8
Marek K.
Dovezl jsem automobil na dílnu a ještě ten samý den jsem měl hotový a nastavený systém pro palivo E85. Překvapilo mně, že po prvních 2 týdnech téměř každodenní jízdy jsem pocítil celkem výrazný rozdíl v investici do paliva. Sice se spotřeba E85 oproti benzínu zvedla o nějaký litr na 100km, nicméně tankuju E85 za 24 kaček. Na 1000km jízdy ušetřim asi 400-500Kč takže super.
Volvo
Volvo S60 2.4 V5
Jirka S.
Jezdíme v létě hodně na chalupu, v zimě na hory a přes týden tak jednou za 2 dny. Kontakt na AMK jsem dostal přes kamaráda a musim říct, že jsem opravdu rád. V současné době se investované peníze do přestavby na LPG vrátí asi za rok a půl. Pak už budeme jezdit skoro "zadarmo" Při současných cenách LPG. Rozhodně tedy musím poděkovat a doporučit ostatním. S pozdravem Láďa.
Škoda
Škoda Octavia 2.0FSI 4x4
Ladislav Č.

Zaujali jsme Vás? Zašlete nám nezávaznou poptávku!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva