Automotokout – nejenom přestavby a revize LPG

 

4e85df71-61dd-43a3-9747-ae7f6e072b99

Jsme specializovaná firma s více než 15 lety zkušeností v oboru přestavby vozidel na alternativní pohon. Zaměřujeme se především na pozáruční servis a revize LPG a přestaveb na CNG a E85. Mezi naše hlavní zaměření patří i kompletní přestavba na LPG a další zmiňovaná paliva.

 

Jinak řečeno: nevíte na koho se obrátit s revizí vašeho alternativního pohonu ať už jde o LPG, CNG nebo bioetanol? Obraťte se na nás! Po předchozí domluvě vyzvedneme automobil přímo u Vás doma a celou revizi nebo přestavbu provedeme tak, abyste s ní měli co nejméně starostí. Vy pak už jenom můžete počítat kilometry, během kterých se Vám investice do alternativního pohonu vrátí. Zde naleznete více informací týkajících se přestavby na LPG a E85.

 

Od počátků naší společnosti zajišťujeme našim klientům také kompletní servis a montáže elektroniky automobilů. V této oblasti máme bohaté zkušenosti v zabezpečení vozidel, montáži GPS systémů nebo individuální přestavby autohifi, reproduktorů a multimédia.
Pro komplexnost našich služeb zajišťujeme i STK a měření emisí.

 

Veškeré naše služby nabízíme v našem pražském moderně zařízeném servisu. Ten se nachází na non-stop hlídaném a oploceném parkovišti
areálu „Poliklinika Litochleby“ – Praha 4 Chodov. Dostupnost MHD: Autobus č. 125 + 165 (zastávka „Hněvkovského“)
cca 30m , Metro C (stanice „Chodov“) cca 700m.

 

Budeme se těšit na Vaší návštěvu! ;-)